Sonic Frontiers – úsměv do kamery

Druhá várka novinek zamířila do Sonic Frontiers

26. 6. 2023
Zdroj náhledu: sonicthehedgehog.com

Vůbec první vypuštění modrého ježka do otevřeného světa hry Sonic Frontiers nedopadlo vůbec zle. Na letošní rok byly naplánované hned tři velké aktualizace, které by měly přidat hromadu nových mechanik, funkcí a možností. První aktualizace vyšla už v březnu a díky ní jsme si mohli užít řadu výzev nebo fotografický režim. Nyní je na čase druhé bezplatné rozšíření spojené s oslavou 32. narozenin Sonica, který v červnu 1991 poprvé spatřil světlo světa. Sonic's Birthday Bash, jak je nášup nového obsahu trefně pojmenován, je k dispozici od pátku, a kromě slavnostní výzdoby Starfall Islands, výzev v Cyberspace či nového druhu roztomilého Koco hráči jistě ocení New Game+. Do hry byl navíc přidán pohyb Spin Dash.

Třetí a poslední aktualizace je naplánovaná na druhou polovinu letošního roku a bude obsahovat fanoušky tolik očekávané hratelné postavy Amy, Tailse a Knucklese. Zároveň s tím se máme dočkat příběhového rozšíření, jehož detaily se dostaly mezi herní komunitu skrze objev jednoho z fanoušků ve zdrojovém kódu. Na Twitteru o tom informoval uživatel pod přezdívkou Bluwolf a naštěstí byl dostatečně zdvořilý, aby si podrobnosti nechal pro sebe. Je však nadmíru jasné, že někteří hráči už informace nalezli také a rozšířili je po internetu, jak to ostatně potvrzují další tweety. Podle reakcí těch, kteří již uniklé soubory viděli, lze usuzovat, že je scénář neúplný, ale první dojmy z něj jsou veskrze pozitivní. Pokud se chcete vyhnout spoilerům, buďte opatrní při brouzdání na sociálních sítích.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.