Mount And Blade 2 intro

Mount & Blade II: Bannerlord Aktualizace 1.6

3. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Mount & Blade II: Bannerlord bylo velmi očekávanou hrou. Jedná se o strategické akční RPG z prostředí středověku, které je praktickým prequelem ke hře Mount & Blade: Warband. Hru vyvinula společnost TaleWorlds Entertainment, která na hře stále pracuje, protože je zatím v předběžném přístupu.

Hra se stala velmi oblíbenou a v jeden okamžik dosáhla více než 200 000 souběžně hrajících hráčů na Steamu, což byl pro předběžný přístup dosavadní rekord.

Nyní přichází nová aktualizace 1.6.0 a přináší celou řadu oprav, zejména pádů hry a dalších různých vylepšení, včetně lepší umělé inteligence. V beta testu se ale již objevila i verze 1.6.1.

Co přináší aktualizace 1.6.0 hry Mount & Blade II: Bannerlord?

Aktualizace v první řadě opravuje řadu chyb, které způsobovaly neočekávané pády hry, případně chyby, které způsobovaly zamrznutí hry. Nyní byste při hraní měli zaznamenat plynulejší hratelnost, zejména pokud jste se potýkali s problémy v některých situacích, jako je útěk z vězení.

Přibyl také nový herní režim s názvem Ironman, který vám zabrání ukládat do více souborů, nové obrazovky s řemeslnými příkazy a nové záležitosti i změny ve způsobu fungování kulturních efektů při vývoji postavy. Kompletní seznam změn aktualizace Mount and Blade 2: Bannerlord 1.6.0 si můžete prohlédnout přímo zde

Zdroj: igdb.com

Co se chystá v budoucích aktualizacích?

Spolu s poznámkami k opravám pro aktualizaci 1.6.0 hry Mount and Blade 2: Bannerlord přidalo studio TaleWorlds také poznámky k aktualizaci 1.6.1, která je v současné době ve fázi beta.

Jak se dalo očekávat, i tato připravovaná aktualizace má za hlavní úkol opravit mnoho chyb, které způsobují nebo mohou způsobovat v některých situacích pády hry.  Jednou z hlavních změn v této aktualizaci je však časové omezení hlavního příběhu. 

V první fázi, která byla dříve omezena na 10 let, máte nyní na splnění cílů 20 let. Celkový 30letý časový limit byl zcela odstraněn, takže ve hře Mount and Blade 2: Bannerlord můžete zaznamenat plynulejší a méně stresující příběhový zážitek. 

Další plánovanou novinkou je aktualizace kopu, respektive samotného pohybu kopu, ten byl nyní přepracován a dostal nové animace.

Pokud by se dodržel již obvyklý časový plán aktualizací hry Mount and Blade 2: Bannerlord, aktualizace 1.6.1 by měla vyjít zhruba v průběhu příštího měsíce.

 Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.