Možné datum vydání World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb,com

Jak si všiml server Wowhead, oficiální webové stránky hry byly krátce aktualizovány a uvádějí, že hra vyjde 26. září 2022. Jeden z obrázků, který byl mezitím odstraněn, obsahoval následující zprávu: „The Lich King returns on 26 September 2022“.

Druhé rozšíření hry, které bylo oznámeno v dubnu, bude zdarma pro všechny hráče s aktivním předplatným World of Warcraft.

„Jsme nadšeni, že se díky Wrath of the Lich King Classic můžeme vrátit do jednoho z nejoblíbenějších období historie Warcraftu,“ řekl Mike Ybarra, prezident společnosti Blizzard.

World of Warcraft – výstřižek

Zdroj: VGC

„Původní rozšíření přineslo do hry mnoho vylepšení, nadčasového padoucha a epický příběh. Snažíme se zachovat autentický zážitek z klasických her pro ty, kteří chtějí znovu prožít dny slávy v Northrendu, a zároveň poskytnout důstojnou a přístupnou rekonstrukci těm, již se do tohoto rozsáhlého dobrodružství pouštějí poprvé.“

Další nové rozšíření World of Warcraft, Dragonflight, bude vydáno později v tomto roce

Společnost Blizzard minulý týden spustila alfa test hry Dragonflight. První fáze alfa verze se soustředila na několik prvků rozšíření, včetně jedné ze čtyř nových zón, Azure Expanse Ice Peaks. Představuje také jízdu na drakovi, zcela nový způsob cestování vzduchem založený na dovednostech, při němž mohou hráči pilotovat přizpůsobitelného draka.
Obsahuje také vůbec první kombinaci rasy a třídy ve World of Warcraft, Dracthyr Summoner. Členové Aliance a Hordy si mohou vybrat mezi humanoidní a drakodračí podobou, být léčitelem nebo útočníkem na dálku a způsobovat poškození.

Hráči, kteří se chtějí zúčastnit alfa verze, se mohou registrovat a získat šanci stát se testerem. Podle vyjádření společnosti Blizzard budou během testu pravidelně rozesílány pozvánky.

Zdroj: VGC

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn