BlockStar VR – úvodka

Česká hra BlockStar VR prověří vaše reflexy

23. 7. 2022
Zdroj náhledu: Immersive Division

Není se čemu divit, že v Česku vzniká další zajímavý herní titul pro virtuální realitu. Po vzoru úspěšného Beat Saberu či Song Beateru se na seznam připisuje další hra jménem BlockStar VR, která ve vesmírném turnaji prověří vaše pohotové reflexy. Příběhový režim nabídne čtyřicet misí, během kterých se budete muset vyšplhat na přední příčky. Na palubě vesmírné stanice BlockStar se stanete nadějným nováčkem, který se z vycházející hvězdy promění v šampiona.

V různě situovaných arénách se proti vám vyřítí vlny bloků, které budete muset až dvanácti unikátními zbraněmi zničit dříve, než se dostanou až k vám. Cestu vám skříží také další nezničitelné překážky, jimž se budete hbitě vyhýbat. Naštěstí na vše zřejmě nebudete sami. Pomocnou ruku vám podá robotický asistent 087. Hra bude obsahovat bláznivě nápadité bonusy a výzvy a společně s několika herními režimy před vás postaví nelehký úkol s pár WTF momenty, jak uvádí vývojáři ze studia Immersive Division. BlockStar VR bude akční střílečka, která vás donutí k pořádnému pohybu. Titulu bychom se měli dočkat ještě tento rok.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.