My Stepmom´s Daughter Is My Ex

My Stepmom´s Daughter Is My Ex oznámilo datum premiéry

11. 6. 2022
Zdroj náhledu: ハピネットファントム【アニメ公式】/ Youtube

Anime My Stepmom´s Daughter Is My Ex bude mít svou premiéru už 6. 7. tohoto roku. Tato romantická komedie vycházející ze série Kyosukeho Kamishira je navíc pěkně ulítlá. Vypráví příběh o klukovi jménem Hiro Shimono, který se rozhodne rozejít se svou přítelkyní. Přihlásí se na střední školu a chce začít úplně od znovu. Bohužel pro něj skončí na stejné škole jako jeho bývalá, a aby toho nebylo málo, stala se jeho nevlastní sestrou.

Z nového startu se tak stává noční můra, protože se oba vídají ve třídě i doma. Hiro se ale rozhodl tento souboj vůli vyhrát. Přece jenom chce, aby rodiče obou dvou byli spolu šťastní. K tomu může pomoci jenom jedna věc, stane se se svou nevlastní sestrou těmi nejlepšími sourozenci. A pozor! Není to začátek žádného anime pro dospělé, jenom šílená komedie.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.