Myth Of Empires intro

Myth Of Empires oznámení uzavřené Bety

25. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Myth of Empires je očekávaná masově multiplayerová – MMO PvP hra, která bude spočívat, jak uvádějí autoři, ve „vysokém stupni svobody” a kde „hráči budou bojovat o přežití a získávat své místo ve světě zpustošená válkou. Postavte pevnosti, veďte armádu v masivních bitvách, obléhejte nepřátelská města a vytvořte si vlastní impérium!“

Nyní byla k této slibně vypadající hře oznámena uzavřená beta verze, která takřka klepe na dveře. Uskuteční se v říjnu tohoto roku a vy se můžete zaregistrovat a získat tak šanci se do ní zapojit.

Kdy se koná uzavřená beta Myth of Empires?

Celosvětová uzavřená beta hry Myth of Empires by měla oficiálně začít již 2. října a bude probíhat až do 10. října. Navyzkoušení této multiplayerové sandboxové hry tak budete mít 8 dní.

Jedná se prakticky o určitou „variaci“ na hru na Mount and Blade. Do své říše budete moci verbovat stoupence a vojáky, sbírat suroviny na budování pevnosti a vyrazit do boje se svou družinou po boku.

Pokud jste se zúčastnili alfa verze hry, v betě si všimnete spousty nového a vylepšeného obsahu (pokud se vám do ní samozřejmě podaří dostat). K dispozici jsou nové obléhací bitvy v hrabstvích, pevnostech i celých provinciích. Přibyla nová prostředí, nyní můžete bojovat mimo jiné v zasněžených horách, jeskyních a bažinách.

Bylo rozšířeno řemeslné zpracování a působivě velké prostředí osídlí také více zvířat. A konečně v Asii, Evropě a Severní Americe budou pro beta testování k dispozici servery PvP i PvE. To vše doplní to co už bylo v alfa verzi: stavění struktur, rekrutování NPC a vytváření cechů s přáteli a samozřejmě i slavné boje s nepřáteli.

Zdroj: igdb.com

Jak se přihlásit do uzavřené bety Myth of Empires?

Přihlášení do uzavřené bety nemůže být jednodušší. Stačí přejít na stránku Myth of Empires na Steamu a sjet dolů k možnosti označené "Join the Myth of Empires Playtest". Klikněte na tlačítko Request Access a budete dotázáni, zda chcete být upozorněni, až bude vývojář připraven přijmout další účastníky. Jednoduše potvrďte, že ano, a voilà, jste na čekací listině.

Datum vydání plné verze hry však bohužel stále není jasné, patrně se bude odvíjet od i toho, jak bude probíhat uzavřená beta.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.