Na EA Play Live nebudou nové Star Wars hry

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: EA

Vydavatel potvrdil, že se na prezentaci EA Play Live, která se uskuteční příští týden, neobjeví žádná nová hra ze série Mass Effect, Dragon Age ani Star Wars. EA na svém Twitter účtu oznámilo, že stále vytváří nové projekty ze světa Star Wars, ale více se dozvíme až příští rok. „Všichni se těšíme, až s vámi příští rok oslavíme naši vizi předaleké galaxie,“ slíbuje EA.

Star Wars – kryt
Star Wars – parkour

Zdroj: igdb

Společnost EA měla exkluzivní práva na vývoj her ze světa Star Wars až do ledna letošního roku, než Disney oznámila obnovení Lucasfilm Games. Chvíli poté oznámil Ubisoft vývoj Star Wars hry s otevřeným světem, kterou vyvíjí Massive Entertainment. (Far Cry 3, AC: Revelations, Avatar: Frontiers of Pandora, The Division 2).

Na začátku tohoto roku se na Redditu objevily zvěsti, že se ve společnosti DICE pracuje na třetím dílu ze série Battlefront. Ačkoli nic není potvrzeno, Respawn v současné době najímá zaměstnance do svého Star Wars týmu, což ukazuje na možné pokračování Jedi Fallen Order.

Star Wars – Battlefield 2042
Star Wars – Battlefield 2042 1

Zdroj: igdb

Vypadá to, že se EA Play Live zaměří hlavně na Battlefield 2042, tituly EA Sports a možná i na novinky z Apex Legends, protože některé zajímavější a očekávané hry byly z prezentace vyřazeny. Hodně se také mluví o rebootu Dead Space, o kterém bychom se snad už také mohli dozvědět více.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn