Dead Space Náhled

Na EA Play Live nebudou nové Star Wars hry

16. 7. 2021
Zdroj náhledu: EA

Vydavatel potvrdil, že se na prezentaci EA Play Live, která se uskuteční příští týden, neobjeví žádná nová hra ze série Mass Effect, Dragon Age ani Star Wars. EA na svém Twitter účtu oznámilo, že stále vytváří nové projekty ze světa Star Wars, ale více se dozvíme až příští rok. „Všichni se těšíme, až s vámi příští rok oslavíme naši vizi předaleké galaxie,“ slíbuje EA.

Zdroj: igdb

Společnost EA měla exkluzivní práva na vývoj her ze světa Star Wars až do ledna letošního roku, než Disney oznámila obnovení Lucasfilm Games. Chvíli poté oznámil Ubisoft vývoj Star Wars hry s otevřeným světem, kterou vyvíjí Massive Entertainment. (Far Cry 3, AC: Revelations, Avatar: Frontiers of Pandora, The Division 2).

Na začátku tohoto roku se na Redditu objevily zvěsti, že se ve společnosti DICE pracuje na třetím dílu ze série Battlefront. Ačkoli nic není potvrzeno, Respawn v současné době najímá zaměstnance do svého Star Wars týmu, což ukazuje na možné pokračování Jedi Fallen Order.

Zdroj: igdb

Vypadá to, že se EA Play Live zaměří hlavně na Battlefield 2042, tituly EA Sports a možná i na novinky z Apex Legends, protože některé zajímavější a očekávané hry byly z prezentace vyřazeny. Hodně se také mluví o rebootu Dead Space, o kterém bychom se snad už také mohli dozvědět více.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.