The Sims 4 Horse Ranch - Cover

Nabijte kolty, Divoký západ přichází do The Sims 4

23. 6. 2023
Zdroj náhledu: EA

Dodatek The Sims 4: Koňský ranč byl nedávno potvrzen a nyní se dočkáváme i plnohodnotného traileru. Když přičteme informace, které jsme zjistili už z dřívějšího úniku, objevíme se ve městě jménem Chestnut Ridge. To svým vzhledem, i dle traileru a jeho hudby, jasně evokuje westernové městečko, jen s moderní podobou. Toto rozšíření navíc přináší jeden velký otazník. Ve videu lze totiž vidět, že je strop namalovaný, a jestli možnost malování stropů skutečně přijde do hry, fanouškům se splní přání, na které už dlouho čekají.

Bohužel, stále nad tím můžeme jen spekulovat. Jistotu ještě nemáme, dokud hra nevyjde, a může to být pouze efekt pro ukázku. V té jsou také k vidění ovečky, což by znamenalo propojení s DLC Život na Farmě. Z ovcí se totiž vyrábí vlna, tím pádem by mohlo vše krásně zapadat do kolekce Pletení.

Datum vydání rozšíření je plánován na 20. července letošního roku a všichni, kdo si jej zakoupí do konce srpna, získají ještě bonusový obsah. V něm bude k nalezení kytara, houpací křeslo a kolo od vozu. Díky nim by tu měla být možnost mít pro vaše Simíky ono pohádkové místo pro odpočinek, jaké znáte z různých amerických filmů či seriálů. Tedy sezení v poklidu na verandě a koukání na svou odvedenou práci.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.