theHunter - epic games

Lovecký simulátor a balíček do hry ze světa Dungeons & Dragons zdarma na Epic Games Store

23. 6. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do naší knihovny můžeme přidat lovecký simulátor theHunter: Call of the Wild a balíček Wulfgar's Legends of Renown Pack do hry Idle Champions of the Forgotten Realms.

TheHunter: Call of the Wild

TheHunter: Call of the Wild od studia Expansive Wild nabízí atmosférický a realistický otevřený svět, v němž se vydáváte na lov různých druhů zvířat. Titul nabízí několik možností lovu, od luků se šípy až po širokou škálu střelných zbraní. To vše v nádherném otevřeném světě, do něhož se můžete vydat sami či s kamarády v online kooperaci. Naši recenzi této hry naleznete zde.

Titul bude na Epic Games Store k dispozici do 29. června 2023.

Wulfgar's Legends of Renown Pack

ako bonus k loveckému simulátoru nabízí obchod Epic Games Store také balíček Wulfgar's Legends of Renown Pack do strategické hry Idle Champions of the Forgotten Realms ze světa Dungeons & Dragons. Balíček obsahuje různé skiny, truhly a další užitečné věci v celkové hodnotě sto dolarů. Jedinou podmínkou pro aktivaci balíčku je se do Idle Champions of the Forgotten Realms přihlásit prostřednictvím obchodu Epic Games Store. Tato akce trvá taktéž do 29. června.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.