Nakladatelství Crew pokřtilo Spongeboba v Kalhotách

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Crew
Ano, je tomu skutečně tak. Nyní už slavný SpongeBob „Crew“ v kalhotách byl 5. 9. 2022 pokřtěn v prostorech Mořského světa v Praze. Tedy ne tak úplně pokřtěn, ale nakladatelství Crew spolu s vynikajícím hercem a dabérem Janem Maxiánem uvedlo nejnovější komiks tohoto mistra podvodních burgerů ze Zátiší Bikin.

Pokud byste neznali tuto klasiku, dám vám pár indicií, o jak slavnou postavu se jedná. Vyhrál šest Annie Awards, osm Golden Reel Awards, čtyři ceny Emmy, dvanáct cen Kids Choice Awards a dvě Bafty. Je také jednou z nejzásadnějších animovaných amerických postav všech dob a v jednom období ve sledovanosti dokonce předběhl i samotné Pokémony.

Zdroj: Crew

Ředitel nakladatelství Crew Petr Litoš se vyjádřil: „U nás není SpongeBob žádný nováček… Už jsme vydali tři brožované komiksové výbory a jeden vázaný, luxusnější a dospělejší. Zabodovaly – koneckonců, koho by nebavil příběh o mořské houbě, která smaží na dně oceánu hamburgery a jejím hlavním protivníkem je plankton. I v komiksové podobě jsou příběhy SpongeBoba hravé, šílené, barevné, zběsilé – prostě pro děti to pravé. Takže jsme v něm chtěli pokračovat. Nebylo to jednoduché, ale povedlo se!“ Nyní nám tak jenom řekněte, jak moc se těšíte na další příběh se slavným SpongeBobem?
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn