Spongebob

Nakladatelství Crew pokřtilo Spongeboba v Kalhotách

9. 9. 2022
Zdroj náhledu: Crew

Ano, je tomu skutečně tak. Nyní už slavný SpongeBob „Crew“ v kalhotách byl 5. 9. 2022 pokřtěn v prostorech Mořského světa v Praze. Tedy ne tak úplně pokřtěn, ale nakladatelství Crew spolu s vynikajícím hercem a dabérem Janem Maxiánem uvedlo nejnovější komiks tohoto mistra podvodních burgerů ze Zátiší Bikin.

Pokud byste neznali tuto klasiku, dám vám pár indicií, o jak slavnou postavu se jedná. Vyhrál šest Annie Awards, osm Golden Reel Awards, čtyři ceny Emmy, dvanáct cen Kids Choice Awards a dvě Bafty. Je také jednou z nejzásadnějších animovaných amerických postav všech dob a v jednom období ve sledovanosti dokonce předběhl i samotné Pokémony.

Zdroj: Crew

Ředitel nakladatelství Crew Petr Litoš se vyjádřil: „U nás není SpongeBob žádný nováček… Už jsme vydali tři brožované komiksové výbory a jeden vázaný, luxusnější a dospělejší. Zabodovaly – koneckonců, koho by nebavil příběh o mořské houbě, která smaží na dně oceánu hamburgery a jejím hlavním protivníkem je plankton. I v komiksové podobě jsou příběhy SpongeBoba hravé, šílené, barevné, zběsilé – prostě pro děti to pravé. Takže jsme v něm chtěli pokračovat. Nebylo to jednoduché, ale povedlo se!“ Nyní nám tak jenom řekněte, jak moc se těšíte na další příběh se slavným SpongeBobem?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.