The Art of Mafia Trilogy - náhled

Kniha The Art of Mafia Trilogy půjde již brzy do prodeje

8. 9. 2022
Zdroj náhledu: TZ Cenega

Kniha The Art of Mafia Trilogy, která vychází na počest oslav 20. výročí série Mafia, nahlíží do její spletité historie a fanoušky nadchne i některými dosud nezveřejněnými materiály. Kniha nabídne celkem 236 stran nabitého obsahu, na kterých najdou nejen nádherné concept arty, ale rovněž historické fotografie ze samotného vývoje.

Zdroj: TZ Cenega

Artbook vzniká ve spolupráci se studiem Hangar 13, které pracovalo na titulech Mafia 3 a Mafia Definitive Edition. V úvodu knihy fanouškům představí detaily o vývoji a následném vzestupu hry Roman Hladík, generální manažer společnosti 2K Czech. Zakončení knihy si pak vzal pod křídla Petr Motejzík, Art Director Mafia: Definitive Edition.

Zdroj: TZ Cenega

Jen připomeňme, že první díl Mafie patří v České republice mezi nesmrtelné videoherní legendy, dobyl také zahraniční trhy a zasadil ČR do videoherní mapy světa. Spolu s dvojicí následujících pokračování série prodala miliony kusů po celém světě. The Art of Mafia Trilogy vyjde na konci léta tohoto roku.

Zdroj: tisková zpráva Cenega

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.