Auta

Seriál Auta přichází se soundtrackem

8. 9. 2022
Zdroj náhledu: Disney

Už 8. 9. přijde na Disney+ další seriál z dílny Disneyho. Po několika epizodách s oblíbeným hrdinou Baymaxem se tak nyní vrátí i legendární závodní sporťák Blesk McQueen a jeho nejlepší kamarád, zrezivělá odtahovka Burák. Úvodní písní bude píseň od Bobbyho Hamricka Cars on the Road, která vás zavede zpět do městečka, kde Blesk poznal sám sebe i své přátele.

V nejnovějším seriálu Auta na cestách se dočkáme hned devíti epizod s dvacetiminutovou stopáží. Příběh by měl být o tom, jak spolu dva přátelé cestují napříč celou zemí, aby se potkali s Burákovou sestrou. Jednoduché, krásné a pohádkové, včetně toho, že nás určitě opět čeká spousta skopičin oblíbené dvojky. Poslechněte si i ostatní písně ze seriálu a připravte se na ještě jednu pořádnou jízdu.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.