NARUTO X BORUTO Ultimate Ninja STORM CONNECTIONS

NARUTO X BORUTO Ultimate Ninja STORM CONNECTIONS budou další hrou do série

7. 3. 2023
Zdroj náhledu: Cenega

Narutův syn Boruto se konečně probil do oblíbené série Ultimate Ninja Storm. Nejnovější herní přírůstek NARUTO X BORUTO Ultimate Ninja STORM CONNECTIONS vyjde v roce 2023 k příležitosti 20. výročí oblíbeného anime Naruto. Titul vyjde na všechny platformy, tedy na PlayStation 4 a PlayStation 5, Nintendo Switch, PC, Xbox One a Xbox Series X/S. Ve hře NARUTO X BORUTO Ultimate Ninja STORM CONNECTIONS budeme mít nejrozsáhlejší možnou soupisku všech postav z oblíbeného anime a mangy od Kishimota Masashiho. Kromě toho přibudou i postavy z finále hry, bratři Ashura a Indra Otsutsuki (kdybyste nevěděli, to jsou ti zakladatelé klanů Senju a Uchiha).

Příběhový režim hry se poté zaměří na vztah mezi Narutem a Sasukem, tedy tu jejich bromance, po které snad všichni přemýšlíme, proč se Sasuke dal dohromady se Sakurou a Naruto s Hinatou. Hra bude také obsahovat ještě jeden vlastní originální příběh. Tak na co čekáte? Nasaďte čelenku, složte pečetě, vracíme se do světa shinobi!

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.