Viva la Dirt League - survival logic

Viva La Dirt League je tu se Survival Logic

6. 3. 2023
Zdroj náhledu: Viva La Dirt League

Po Witcher Logic, Red Dead Redemption Logic nebo Dead By Daylight Logic se oblíbení novozélandští youtubeři, herci a komici rozhodli přivést další herní téma, Survival Logic. V něm se inspirovali tituly, jako jsou DayZ, Rust, Valheim nebo Zombie Survival. Hned v prvním díle si tak samozřejmě hrají s nahatým se probuzením na pláži a budováním prvních itemů.

Viva La Dirt League si už několik let berou na paškál ty nejpodivnější herní části a témata a dělají z nich parodie, ať už se jedná o nesmyslnost meditací ve hře, krádeže, šílené konverzace, či mnoho dalšího. Kromě her se zaměřují i na práci v kanceláři, kde mají nesnesitelného šéfa. Podívejte se na trailer a první díl Survival logic, protože podle něj mohu říct, že se opět jedná o neuvěřitelnou zábavu.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.