Nejočekávanější tituly - červenec 2024

Nejočekávanější tituly chystané na červenec

1. 7. 2024
 

Léto je oficiálně tady! Děti školou povinné i nepovinné s radostí vítají vytoužené dvouměsíční prázdniny a pracující plánují dovolené. Patříte-li do vydělávající třídy, a ještě ke všemu jste hráč, jistě své volno raději trávíte doma ve společnosti svých oblíbených videoher. Je snad něco lepšího než se z jedné strany nechat ovívat větrákem a z druhé pociťovat sálající teplo z přehřívajícího se počítače? 

Vítejte u pravidelného souhrnu chystajících se her, které vás přikovají k obrazovkám. Nejočekávanější tituly chystané na červenec vás možná donutí si dovolenou krapítek protáhnout.

The First Descendant    

2. červenec / free-to-play / PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S

Za tímto zajímavým projektem stojí japonská společnost Nexon, která brzy uvede free-to-play titul The First Descendant. V něm se čtyři hráči spojí, aby strategicky rozstříleli jednotlivé bosse, případně společně splnili jednotlivé mise. Na výběr máte z několika jedinečných postav, které disponují zvláštními dovednostmi. Vývojáři se kromě kooperativní a dynamické hratelnosti zaměřují i na vizuální stránku a celý projekt je poháněný Unreal Enginem 5. Jak můžete znát z jiných looter shooter akcí, i zde budete (nejenom) z padlých nepřátel získávat předměty. Díky nim zlepšíte své dovednosti a statistiky.

Zenless Zone Zero    

4. červenec / free-to-play / PC, PlayStation 5, Android, iOS

Úspěšná společnost HoYoverse se co nevidět chystá prorazit na trh s dalším akčním projektem jménem Zenless Zone Zero neboli ZZZ, jak sami autoři název hry zkracují. Titul slibuje zábavu jak pro nováčky v žánru ARPG, tak pro veterány. Dočkáme se dynamického bojového systému s dobře vybalancovanou komplexností a dostupností. Chybět nebude ani rozmanitý příběh a unikátní audiovizuální styl. Příběh je zasazen do postapokalyptického světa, konkrétně posledního existujícího města New Eridu. Zde se hráči zhostí role tzv. Proxy a budou objevovat nástrahy nepředvídatelného světa.

Once Human    

9. červenec / PC

Jste fanoušky survival her, v nichž musíte bojovat o přežití, obstarávat si dostatek potravy, čisté vody, vybavení k sebeobraně i střechu nad hlavou? Nezávislý tým ze Starry Studio představuje svůj debutový projekt s názvem Once Human, v němž se ujímáte mety, člověka, který je odolný vůči mimozemské nákaze známé jako Hvězdný prach. Vaším cílem bude přežít v zamořeném a velmi nebezpečném světě, a přitom čelit zmutovaným a občas groteskním nepřátelům. Někteří mají místo hlavy lampičku nebo narazíte na autobus s pavoučíma nohama. Once Human lze hrát sólo nebo v kooperaci. Tato multiplayerová vesmírná hra během červnového Steam Next Festu získala největší příliv hráčů. Možná zaujme i právě vás.

Flintlock: The Siege of Dawn    

18. červenec / PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S

Menší nezávislé studio sídlící na Novém Zélandu, A44 Games, se pouští do ambiciózního projektu v otevřeném světě, v němž se budou mísit střelné zbraně s magií a sekerou. Brány říše mrtvých se otevřely. Na povrch se dostala stará božská armáda nemrtvých, kteří začali zabíjet vše živé, co se jim postavilo do cesty. Lidstvo je na pokraji vymření, a tak se vydáte na poslední bitvu s cílem pomstít se a získat zpět vládu nad vlastním světem. Postavte se nejmocnějším ze všech stvoření po boku členky koaliční armády s jejím věrným parťákem Enkim – záhadnou bytostí disponující magickou silou. Flintlock: The Siege of Dawn se po odkladu konečně dostává na scénu a je připraven ztropit chaos.

Naše první dojmy ze hry si můžete přečíst po rozkliknutí tohoto odkazu.

Dále také vychází    

Final Fantasy XIV: Dawntrail / 2. červenec / DLC / PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S

The Legend of Heroes: Trails through Daybreak / 2. červenec / PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch

Watermelon / 4. červenec / PC

Poolrooms / 5. červenec / PC

Anger Foot / 11. červenec / PC

Cataclismo / 16. červenec / PC

Asphalt Legends Unite / 17. červenec / PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch

The Sacred Acorn / 17. červenec / PC

Bo: Path of the Teal Lotus / 17. červenec / PC, PlayStation 5, Nintendo Switch

Teenage Mutant Ninja Turtles: Spintered Fate / 17. červenec / Nintendo Switch

SCHiM / 18. červenec / PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch

Nintendo World Championship: NES Edition / 18. červenec / Nintendo Switch

Dungeons of Hinterberg / 18. červenec / PC, Xbox Series X/S

Vampire Therapist / 18. červenec / PC

Norland / 18. červenec / PC

College Football 25 / 19. červenec / PlayStation 5, Xbox Series X/S

F1 Manager 2024 / 23. červenec / PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S

Été / 23. červenec / PC

Earth Defense Force 6 / 25. červenec / PC, PlayStation 4, PlayStation 5

The Fall of Aether Station / 25. červenec / PC

House of Golf 2 / 25. červenec / PC

The Garden Path / 30. červenec / PC, Nintendo Switch

SMITE 2 / 30. červenec / PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S

GreedFall 2: Dying World / léto 2024 / PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S

Baby Steps / léto 2024 / PC, PlayStation 5

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.