Resident Evil 4

Některé poklady z remaku Resident Evil 4 budou nejspíš zpoplatněné

16. 2. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Na herním fóru ResetEra se objevilo upozornění, že v chystaném remaku slavné hororové hry Resident Evil 4 bude část herních pokladů zpoplatněna. Popisky v oficiální distribuci totiž odkazují na to, že některé poklady budou dostupné pouze v případě, že si zakoupíte DLC Treasure Map Expansion. Ostatně tomu napovídá i text na obchodě Xbox: „Objevte čekající skryté poklady! S touto mapou budou po celé hře rozmístěny další poklady. Některé z nich lze získat pouze tímto způsobem.“

To nejspíš není úplně problémem, jenomže DLC Treasure Map: Expansion je součástí pouze deluxe edice hry a nejde koupit zvlášť. Deluxe edice je nejenom dražší, ale navíc dostupná pouze digitálně. Pokud jste tedy majitelem fyzické kopie, budete si celou hru muset nejspíš koupit znovu, abyste získali dodatečný bonusový obsah. Mám tu však uklidňující zprávu, i bez balíčků nejspíš nepřijdeme o nic významného a je možné, že mapa pokladů půjde koupit později po vydání.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.