Cuphead Netflix - úvodní

Netflix nám odhalil datum premiéry připravovaného seriálu Cuphead

19. 1. 2022
Zdroj náhledu: Studio MDHR

Na základě velmi oceňované videohry Cuphead míří Mugman a Cuphead ve svém vlastním animovaném seriálu již letos 18. února na Netflix. The Cuphead Show nám ukáže nostalgické vizuální prvky hry, které si hráči užívají již téměř pět let. Cuphead původně vyšel na konzoli Xbox v roce 2017, později i na další konzole a PC a získal řadu ocenění, včetně Xbox Game of the Year, Best Indie Game a Best Debut Game.

Tento animovaný seriál byl původně ohlášen již v roce 2019. The Cuphead Show bude zaměřen spíše na dětské publikum, ale studio hry MDHR chce mířit humor a vtipy i pro dospělé publikum. Série nebude animovaná tak detailně jako hra, ale bude obsahovat více ručně kreslených postaviček a pohybu.Tru Valentino bude hlasem Cupheada a Frank Todaro bude hlasem Mugmana. Dobrodružství hrníčkových bratrů v animované říši Inkwell Isle vypadá podle traileru velice dobře, tak snad nás nezklame. The Cuphead Show má premiéru na Netflixu 18. února s 12 mini-epizodami, každá by měla mít zhruba 12 minut, a bude obsahovat český dabing.

Zdroj: gamespot.com


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.