Očekávané rozšíření do hry Cuphead dostává nový trailer a datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Studio MDHR Entertainment Inc.
Vývojářské studio MDHR stojící za velmi obtížnou plošinovkou Cuphead oznámilo datum vydání dlouho očekávaného rozšíření s názvem „The Delicious Last Course“, které vyjde 30. června 2022. Datum vydání bylo oznámeno během předávání cen The Game Awards, kde studio ukázalo zbrusu nový trailer, v němž můžeme vidět i některé nové herní bosse.
Rozšíření Cuphead: The Delicious Last Course přidává do hry další ostrov Inkwell Isle s řadou nových bossů, které je třeba porazit. Vývojářské studio MDHR tvrdí, že některé fáze soubojů s bossy mají více snímků animací než někteří bossové ze základní hry. Kromě nových úrovní přidává rozšíření novou hratelnou postavu, paní Chalice. Zatímco Cuphead a Mugman mají stejné schopnosti, Chalice se pohybuje jinak a má své vlastní jedinečné schopnosti.
S pomocí nových zbraní, magických kouzel a jedinečných schopností paní Chalice si hráči užijí novou hratelnost, kterou tohle rozšíření nabízí. Vaším úkolem bude porazit nové bossy, abyste pomohli veselému šéfkuchaři Saltbakerovi.

Zdroj: cupheadgame.com

Pro všechny, kteří mají chuť na pokračování dobrodružství v Cuphead, buďte připraveni vyplout na nový ostrov 30. června 2022. Nové rozšíření The Delicious Last Course bude spuštěno v datum vydání na Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation, Steam a GOG.

Zdroj: gamespot.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn