God of War, Horizon Zero Dawn a Gran Turismo budou mít seriály

27. 5. 2022
Zdroj náhledu: Igdb.com

Vzhledem k tomu, že je moderní se snažit tvořit seriály dle herních předloh, protože většina filmů byla neúspěšná, se nemůžeme divit, že se nyní rozdělují další velké značky. Určitě tomu hodně pomohl i úspěch filmu Uncharted v hlavní roli s Tomem Hollandem, který vydělal více než 400 milionů dolarů.

Z prostředí her se navíc blíží i seriál The Last of Us od HBO, který zatím podle obrázků sklízí velice kladné ohlasy. Nedávno se potvrdil také film na motivy hry Ghost of Tsushima a nebo další pokračování Mortal Kombatu. Jak ale dopadne rozdělení u zbytku?

Seriál o Horizon Zero Dawn s hlavní hrdinkou Aloy si vezme na starosti Netflix. Bohužel to je zatím to jediné, co víme, na druhou stranu Netflix rád nyní propaguje moderní filmařinu, tudíž jim příběh Aloy jako nezničitelné hrdinky může jít nádherně k ruce. Druhým seriálem bude God of War, kterého bude mít na starost Amazon. Není zatím jasné, jestli bude zpracovávat starou sérii týkající se řecké mytologie, nebo se rovnou tvůrci vrhnou na představení vztahu otce se synem.

Posledním seriálem má být Gran Turismo, ten zatím nemá žádného svého tvůrce, jenomže je známo, že Sony se nyní snaží rozšiřovat svou franšízu do všech podob, a tak uvidíme, jak to všechno nakonec dopadne. Úspěch The Last of Us totiž může všechny tyto projekty uspíšit, nebo je také zničit.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.