Resident-Evil-4-–-Leon

Remake Resident Evil 4 má datum vydání

3. 6. 2022
Zdroj náhledu: RE_Games/twitter

Nedávno jsme vás informovali, že by mělo dojít k odhalení remaku RE 4, a včera jsme se konečně dočkali.

Resident Evil 4 má nyní oficiální datum vydání. Společnosti Sony a Capcom prozradily, že remake Resident Evil 4 vyjde 24. března 2023, přičemž u příležitosti akce Sony State of Play ukázaly první oficiální pohled na tuto hororovou hru.

Trailer, jak už je pro tuto sérii charakteristický, sršel atmosférou a ukazoval záběry Leona Kennedyho, jak kráčí po cestě směrem k osadě ve hře, a také jeho jízdu vlakem. Vzhledem k tomu, že jde o kompletně předělanou hru, ukázaly kratší záběry z hraní i některé nové technologie, které Capcom v remaku použije.

Zvěsti o chystaném odhalení Resident Evil 4 jsme slýchali už před loňským Gamescomem, nicméně se zdá, že Capcom potřeboval trochu více času, aby všechny las plagas správně umístil pro maximální vyděšení.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.