NeuroNet intro

NeuroNet vyjde v průběhu roku 2022

17. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Zachraňte cyberpunkové město ve hře NeuroNet, která vyjde na PC 2022

Vývojářské studio Dream Harvest připravuje novou velkolepou hru ze světa cyberpunku. Ve hře NeuroNet: Mendax Proxy, jak zní její celý název, se pokusíte zachránit cyberpunkové město. Titul je inspirován hrou Reigns.

NeuroNet: Mendax Proxy vás postaví do poněkud neobvyklé role umělé inteligence. Každý ve městě má jiné potřeby a touhy a vy budete muset učinit rozhodnutí, která ovlivní osudy všech. Cestou potkáte 23 plně hlasově nadabovaných postav, z nichž každá vás postaví před nové výzvy.

Stejně jako v případě hry Reigns ovlivní vaše volby čtyři ukazatele představující město a váš vztah k němu:

  • Finanční – jak moc město prosperuje.
  • Vnímání – názor veřejnosti na vaši umělou inteligenci.
  • Pořádek – měřítko toho, jak dobře se daří udržovat zákon a pořádek.
  • Moc – kolik moci má vaše umělá inteligence.

Pokles kteréhokoli z těchto ukazatelů na nulu pravděpodobně povede k nějaké katastrofě (pokud ne přímo ke konci hry), stejně jako naplnění kteréhokoli z nich na maximum. Vaše rozhodnutí se samozřejmě projeví v celém zbytku příběhu.

Hra plná událostí a zvratů

Vývojáři tvrdí, že NeuroNet nabídne hráčům více než šest hodin hraní. Během této herní doby zažijete více než 5 000 příběhových událostí na své cestě za vybudováním lepšího života pro lidi. Tím, že je hra zasazena do světa cyberpunku, zde nebudou chybět ani patřičné prvky ve smyslu „jsi připojen“ atd.

Vývojáři 16. 8. uvedli nové video, které nese název „Helping“ a lehce ukazuje, co jako umělá inteligence budete muset na své cestě za dokonalým městem řešit a jaká rozhodnutí na vás čekají.

NeuroNet vyjde někdy v prvním čtvrtletí roku 2022, vývojáři zatím neupřesnili datum vydání ani neoznámili cenu.

Hra má nicméně již svoji kartu na platformě Steam, kde k ní také můžete sledovat novinky.

Zdroj: techraptor.net

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.