Next-gen na Zaklínače 3 jen tak nebude

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Igdb.com
Zatímco Cyberpunk 2077 se next-gen upgradu dočkal a stále se na něm bude pracovat, Zaklínače 3 žádné vylepšení v nejbližší době nečeká. Z původního termínu se tak vylepšení této skvělé hry odkládá.
Problémem nejspíš budou některé věci, které vytvářelo studio Saber Interactive, protože sám CD Projekt Red si celý projekt opět stáhl pod svoje křídla a přesunul vydání z druhého čtvrtletí letošního roku na dobu neurčitou. Vývojáři prozradili, že stále zhodnocují stav a dávají dohromady, kolik práce ještě zbývá udělat. Je ale zvláštní, že se CD Projekt takto rozhodl odebrat otěže Saber Interactive. Toto studio totiž odvedlo neskutečně dobrou práci při převodu hry na Nintendo Switch.

Je to bohužel škoda. Next-gen mají získat všichni majitelé původní hry zdarma. Bude obsahovat spoustu grafických a technických vylepšení včetně větší podpory ray tracingu. Do hry se také mají dostat nové předměty inspirované seriálem od Netflixu, z čehož sice všichni skáčeme radostí, ale nepovažujeme to určitě za nutné.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn