Witcher

Bude svět Zaklínače podojen dalším projektem?

14. 4. 2022
Zdroj náhledu: Igdb.com

Možná „podojen“ není to nejsprávnější slovo, nicméně těch projektů teď vzniká taková hromada, až mám pocit, že Netflix potřebuje za každou cenu porazit HBO a Hru o Trůny a Amazon s Rings of Power. Nyní tak začaly kolovat zvěsti o dalším projektu ze světa Zaklínače.

Lauren Hissrich (showrunnerka) už dříve prozradila, že je Sapkowského svět natolik bohatý, že by měl mít co nejvíc projektů (o kterých se sám autor předlohy nikdy nezmínil). V budoucnu nás tak čeká prequel The Witcher: Blood Origin, pravděpodobně další film, který bude navazovat na úspěch The Witcher: Nightmare of the Wolf. Je tu ještě onen animovaný seriál pro děti, který si stále nedovedu představit ani ve svých nejdivočejších snech. Jednou padla řeč i na potenciální spin-off ohledně čarodějek.

Zdroj: Netflix

No a nyní je tu na přetřes spin-off o zaklínačích. Proč právě o nich? Protože Lambert, Coen a Eskel v seriálu naprosto zaváleli, a tak si přeci zaslouží svůj vlastní seriál. S největší pravděpodobností se ale bude jednat o prequel, ve kterém by mohl vystoupit Eskel, který nedostal skoro žádný prostor. Bohužel více informací zatím ani na internetu nekoluje. Bude to film? Seriál? Anime? Jediná jistota je, že se něco takového nejspíš skutečně připravuje. Lauren Hissrich už loni prozradila, že by chtěla svět Zaklínače rozšířit co nejvíc, a pokud bude moct, tak nejlépe i s původními herci. Uvidíme, jak celé toto univerzum nakonec dopadne, ale už pomalu přestává platit, čím více, tím lépe.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.