Cyberpunk 2077

CD Projekt Red stále pracuje na Cyberpunk 2077

12. 4. 2022
Zdroj náhledu: Igbd

Někdo by řekl, že je lepší problémy nechat vyšumět nebo od nich odvést pozornost jinam. CD Projekt Red se ale rozhodl, že touto cestou nepůjde. Opět si rýpl do svého milovaného vosího hnízda s dodatkem, že na Cyberpunku 2077 stále pracuje, aby jel naprosto perfektně. Velice tomu pomohl poslední velký patch 1.5, který hru uvedl ještě více provozu – tedy do provozu, který se od ní již od začátku očekával.

Přesto ale bude studio dál pokračovat ve vylepšování této hry, a to i přesto, že už oznámilo práci na novém dílu série Zaklínač. V nedávném streamu s quest directorem CD Projektu Pawelem Saskem jsme se tak mohli dozvědět, že všichni v CD Projektu stále vědí, kolik práce je potřeba na CP 2077 udělat.

Neprozradil sice žádné konkrétní podrobnosti o tom, jak má další aktualizace vypadat, přesto mluvil o dalším vylepšení hry. To hlavní, o čem fanoušci nejspíš chtěli slyšet, je ale rozšíření příběhu. Na to se stále čeká, protože technické úpravy měly rozhodně přednost. Ačkoliv DLC s příběhem bylo již několikrát potvrzeno, jako fanoušci si nemůžeme být jistí, jak bude vypadat. Přibude nová část mapy? Rozšíří se hlavní příběh, nebo se najede na úplně něco jiného? To si ještě chvilku počkáme, nicméně je fajn vědět, že se studio na hře stále snaží pracovat. Jenom ať to hlavně nevypadá jako v prvních týdnech hry.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.