Nier Automata sexy lady

NieR: Automata se dočkala HD Texture módu

9. 5. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Nier: Automata je oblíbené akční RPG z roku 2017 vyvinuté studiem PlatinumGames a publikované společností Square Enix. Jedná se prakticky o pokračování hry Nier z roku 2010. Vzhledem k tomu, že ihned po svém vydání se stalo Nier: Automata prakticky hitem, bylo jen otázkou času, kdy se do práce pustí moddeři, aby hru ještě více zpříjemnili.

Modder po čtyřech letech vývoje vydal svůj finální balíček textur Nier: Automata HD. Modul texturového balíčku GPUnity začal svůj život brzy po spuštění Nier: Automata na PC v březnu 2017. Od té doby se však intenzivně pokračovalo v práci na modu a nyní, o čtyři roky později, byla vydána finální verze.

Když se ujme díla zkušený moder

Nier Automata je oblíbenou hrou s vysokým uživatelským hodnocením, je však také nechvalně známá pro řadu technických problémů. Většinu těchto problémů opravily různé módy.

Původní nebo chcete-li originální neupravená verze hry také trpí nekonzistentní kvalitou textur a tento problém řeší GPUnity's mod. Balíček HD Texture Pack se dá získat tradičně na NexusMods. Tento balíček však vyžaduje mód Kaldaien's Fix Automata Resolution, který se na NexusMods rovněž nachází.

S vydaným finálním balíčkem textur HD se aktualizuje více než 300 textur včetně A2 a 2B – s „malým“ poklesem výkonu.  

Mějte prosím na paměti, že každý mod (i od zkušených modderů) pozměňuje hru a textury. Proto je použití modu na uvážení každého hráče. Striktně také dodržujte postup instalace modu, který je uveden.

Zdroj: eurogamer.net 

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.