NieR: Automata se dočkala HD Texture módu

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Nier: Automata je oblíbené akční RPG z roku 2017 vyvinuté studiem PlatinumGames a publikované společností Square Enix. Jedná se prakticky o pokračování hry Nier z roku 2010. Vzhledem k tomu, že ihned po svém vydání se stalo Nier: Automata prakticky hitem, bylo jen otázkou času, kdy se do práce pustí moddeři, aby hru ještě více zpříjemnili.

Modder po čtyřech letech vývoje vydal svůj finální balíček textur Nier: Automata HD. Modul texturového balíčku GPUnity začal svůj život brzy po spuštění Nier: Automata na PC v březnu 2017. Od té doby se však intenzivně pokračovalo v práci na modu a nyní, o čtyři roky později, byla vydána finální verze.

Když se ujme díla zkušený moder

Nier Automata je oblíbenou hrou s vysokým uživatelským hodnocením, je však také nechvalně známá pro řadu technických problémů. Většinu těchto problémů opravily různé módy.

Původní nebo chcete-li originální neupravená verze hry také trpí nekonzistentní kvalitou textur a tento problém řeší GPUnity’s mod. Balíček HD Texture Pack se dá získat tradičně na NexusMods. Tento balíček však vyžaduje mód Kaldaien’s Fix Automata Resolution, který se na NexusMods rovněž nachází.

S vydaným finálním balíčkem textur HD se aktualizuje více než 300 textur včetně A2 a 2B – s „malým“ poklesem výkonu.  

Mějte prosím na paměti, že každý mod (i od zkušených modderů) pozměňuje hru a textury. Proto je použití modu na uvážení každého hráče. Striktně také dodržujte postup instalace modu, který je uveden.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn