Nobody – The Turnaround náhled

Nobody – The Turnaround vyjde již tento rok

28. 4. 2022
Zdroj náhledu: U.Ground Game

Dovolte mi vám představit realistický survival simulátor Nobody – The Turnaround od vývojářského studia U.Ground Game. Toto studio před pár dny zveřejnilo nový trailer, který nám dal nové informace o titulu i o jeho datu vydání. I když datum vydání není ještě přesně specifikováno, hry bychom se měli dočkat někdy v průběhu tohoto roku.

Nobody – The Turnaround se bude odehrávat v paralelním světě, jenž se podobá tomu našemu. Příběh se odehrává v metropoli, ale spíše v méně okouzlujících čtvrtích, kde probíhá ten skutečný život. Vžijete se do role „nikoho“, jelikož nemáte bohaté rodinné zázemí nebo třeba kvalitní vzdělání. Pokud jste ale odhodlaný, můžete se díky tvrdé práci prosadit v této realistické společnosti a zbavit se tak některých svých problémů. Možná vás zajímá, proč vývojáři zařadili titul také do žánru survival, jelikož na první pohled by to hráč nejspíše neodhadl. Musíte se starat o zdraví vaší postavy, a to jak o fyzické, tak i to psychické. Nobody – The Turnaround má za cíl přesně představovat pracovní a životní situace dělnické třídy. Ve vaší práci tak můžete jednoduše přijít k úhoně v důsledku manuální práce nebo onemocnět při přespávání na ulici. Jednoduše řečeno, váš život mohou ovlivnit nečekané události a vy musíte udělat naprosté maximum, abyste přežili.

Pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na platformě Steam.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.