Nobody – The Turnaround vyjde již tento rok

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: U.Ground Game
Dovolte mi vám představit realistický survival simulátor Nobody – The Turnaround od vývojářského studia U.Ground Game. Toto studio před pár dny zveřejnilo nový trailer, který nám dal nové informace o titulu i o jeho datu vydání. I když datum vydání není ještě přesně specifikováno, hry bychom se měli dočkat někdy v průběhu tohoto roku.
Nobody – The Turnaround se bude odehrávat v paralelním světě, jenž se podobá tomu našemu. Příběh se odehrává v metropoli, ale spíše v méně okouzlujících čtvrtích, kde probíhá ten skutečný život. Vžijete se do role „nikoho“, jelikož nemáte bohaté rodinné zázemí nebo třeba kvalitní vzdělání. Pokud jste ale odhodlaný, můžete se díky tvrdé práci prosadit v této realistické společnosti a zbavit se tak některých svých problémů.
Možná vás zajímá, proč vývojáři zařadili titul také do žánru survival, jelikož na první pohled by to hráč nejspíše neodhadl. Musíte se starat o zdraví vaší postavy, a to jak o fyzické, tak i to psychické. Nobody – The Turnaround má za cíl přesně představovat pracovní a životní situace dělnické třídy. Ve vaší práci tak můžete jednoduše přijít k úhoně v důsledku manuální práce nebo onemocnět při přespávání na ulici. Jednoduše řečeno, váš život mohou ovlivnit nečekané události a vy musíte udělat naprosté maximum, abyste přežili.

Pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na platformě Steam.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn