V edičním plánu FantomPrintu se objevuje další kniha z Warcraftu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Zatímco loňský rok vydavatelství FantomPrint oznámilo, že získalo práva na tři knihy (Před Bouří, Stíny povstávají, Illidan), o dalších se nemluvilo. Přeci jenom i tato trojice je příběhově na přeskáčku a Illidan stále nevyšel. Nicméně se v edičním plánu objevuje další slavný příběh, a to konkrétně The Shattering (Roztříštění). Jsou tu tak hned dvě dobré zprávy. Blizzard konečně vyměkl a určitá díla z celé jeho dílny se konečně budou překládat i do češtiny, a stále je tu někdo, kdo je v České republice přeloží a vydá.
V knize The Shattering se řeší události po pádu Lich Kinga Arthase. Pohroma je konečně poražena a armády Hordy i Aliance se vrací domů. Zároveň se tyto dvě strany dohodly, že na sebe nebudou útočit. Přesto se objevuje nové nebezpečí, které cítí především Thrall a Drek´Thar, protože se týká elementů. Ti se totiž něčeho bojí a neposlouchají šamany.
Setkáme se tak s hromadou postav, kromě Thralla i s Garroshem Hellscreamem, Cairnem Bloodhoofem, Anduinem Lotharem, Jainou Proudmoore nebo Magnim Bronzebeardem. Zároveň kniha The Shattering otevírá příběh pro pokračování Thrall: The Twilight of the Aspects. Dočkáme se tak i toho?
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn