Android Simulator náhled

Android Simulator byl oznámen

26. 4. 2022
Zdroj náhledu: Games Incubator

Když už si myslím, že vývojáři simulátorů mě nemohou s ničím překvapit, jsem vždy nakonec přesvědčena o opaku. Vývojářské studio Games Incubator, které stojí za počinem Animal Shelter, jejž jsme v nedávné době recenzovali, přišlo s oznámením nového titulu. Hra nese název Android Simulator, nicméně nejspíše vám je jasné, že se nevžijete do role operačního systému, nýbrž do role robota, jenž se má chovat a vypadat podobně jako člověk. Ve hře Android Simulator budete ve vedení vesmírné lodi. Vaším úkolem bude splnit hlavní misi, o níž detailnější informace zatím nejsou známy. Během toho ale musíte celou dobu pečlivě sledovat úroveň energie vaší vesmírné lodě, jelikož se bude měnit v závislosti na několika faktorech.

I když se vám ze začátku může zdát, že na lodi jste jen vy, není to zas tak úplně pravda. Jedna z místností je totiž zaplněna kryogenními komorami, ve kterých jsou v hibernaci určití lidé. Vy jakožto hráč musíte pozorovat jejich zdravotní stav a také provádět zdravotní prohlídky. Někteří mohou po čase trpět i chorobami a vaším úkolem je pomocí laboratorních testů stanovit způsob léčby. Starat se také musíte o rostliny, které na lodi dodávají potřebný kyslík a potravu.

Zdroj: Games Incubator

Android Simulator je pro mě zatím docela záhadou, jelikož si nejsem jistá, jaký hlavní cíl ve hře budeme my jakožto hráči mít. Doufám, že demo, které by mělo být dostupné od 13. června tohoto roku, nám dá více informaci. Prozatím ale mohu říct, že mě osobně zaujal, a pokud i vás, nezapomeňte si jej nezapomeňte přidat do seznamu přání na platformě Steam.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.