GTA 6 – logo

Nové bonusy a slevy pro GTA Online

13. 4. 2022
Zdroj náhledu: Rockstar Games

Příchod nového týdne znamená nové bonusy pro GTA Online a tento týden bude možné získat dvojnásobek bodů, pokud ve všech závodech, včetně sérií Street Race, Pursuit a Sprints, narazíte na model LS. Kromě toho budou mít hráči možnost získat dvojnásobek GTA$ a RP v misích Survival Series, Special Loadouts, Sell the Bunker a Contact Lamar.

Prodejce Hao bude na autosalonu LS nabízet také 20% slevu na všechny závodní kombinézy a tento týden bude testován prémiový model Grotti Turismo Classic. Poslední konzolová exkluzivita tohoto týdne je určena pro hráče, kterým se podařilo porazit Haův úvodní závod, protože nyní budou moci v showroomu LS testovat a nakupovat klony vozů upravených jinými řidiči.

Zdroj: Rockstar Games

Mezi další novinky tohoto týdne patří pár „bílých čtvercových slunečních brýlí“ zdarma pro všechny hráče, nové odměny v Diamond Casino Wheel of Fortune (Annis Savestra), nová týdenní výzva Prize Ride (tři nejlepší umístění v pěti LS závodech – Grotti Itali GTO), nové zkoušky (Declasse Stallion, Pfister Growler a Bravado Buffalo S) a bonus 100 000 USD pro hráče Prime Gaming, kteří si otevřou účet Social Club.

Slevy na vozidla:

  • 40% sleva na Dinka Jester RR
  • 30% sleva na Vapid Dominator GTT, Vulcar Warrener HKR, Annis Remus, Pfister Growler a Declasse Impa.

Další užitečné slevy:

  • 50% sleva na pušky a útočné pušky a všechny možnosti jejich přizpůsobení
  • 30% sleva na všechny špičkové byty

Úplný seznam novinek v GTA Online pro tento týden najdete zde.

Zdroj: gamesradar.com

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.