Witcher 3

Fanoušek Zaklínače vytvořil elegantní plakáty pro každou hru v trilogii

12. 4. 2022
Zdroj náhledu: IGDB

CD Projekt Red odhalil, že The Witcher (Nová sága) je již ve vývoji. Víme, že nebude navazovat na předchozí trilogii. Spousta fanoušků se ale stále nechce smířit s tím, že by už nemělo hrát za milovaného Geralta (nejlepšího kamaráda všech čarodějek), ale za jinou hlavní postavu. Nejčastěji se nyní skloňuje Lambert, jako reprezentant školy Rysa. Je to ale fandom, takže bůh ví, jaká bude nová hlavní postava.

Nicméně první tři hry Witcher vytvořily masivní RPG, jehož dohrání trvá stovky hodin. Přitom se každá hra dá hrát stále jinak a dodneška jsou objevovány různé zajímavé easter eggy, včetně toho nedávného, který rozluštil jednu velkou záhadu z Toussaintu. Nostalgie fanoušků je ale stále velká, což dokazuje i jeden fanoušek, který vytvořil tři alternativní plakáty všech tří her. Nevím, jak vám, ale tato pozadí pomáhají fanouškům připomenout estetické styly, které prostupovaly každou hrou. Plakát Zaklínače 2 tak například ukazuje za Geraltem tyčící se hrad La Valette, jehož události dokonce ovlivňují děj v Zaklínači 3.

Minimalismus je nyní velice oblíbeným stylem mezi všemi fanoušky, kteří chtějí ozdobit jakýmkoliv způsobem svoje oblíbené hry. Zároveň tak chápou, že reklamní plakáty mohou být decentní výzdobou do celého bytu, domu nebo nějakého pořádného nerdího doupěte. Pro značku je to navíc skvělá reklama. Dokazovat to může i loňský první WitcherCon, kde se spojili tvůrci od CD Projektu s Netflixem, aby dali dohromady jeden pořádný večer. Tento con navíc slavil takový úspěch, že bychom se letos měli dočkat dalšího WitcherConu. Na něm bychom mohli dostat informace o prequelu Zaklínače Blood Origin, dozvědět se, jak bude vypadat animovaný projekt madam Hissrich, nebo (a to nejdůležitější) konečně zjistíme další indicie ohledně blížícího se nového herního Witchera.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.