Koch Media – Logo

Koch Media pořádá živý přenos Summer Game Fest

2. 6. 2021
Zdroj náhledu: Xbox

Červen bude trochu rušnější měsíc, protože společnost Koch Media oznámila svůj vlastní „Primetime Gaming Stream“ v rámci letního herního festivalu Geoffa Keighleyho.

Koch Media pravděpodobně není tak známé jméno jako EA nebo Activision, ale jako hlavní společnost Deep Silveru má potenciál udělat velký rozruch na letošní přehlídce. Koch Media nedávno podepsala vydavatelskou smlouvu se Starbreeze ohledně Payday 3, zároveň Deep Silver potvrdil práci na nové hře Timesplitters. Vývoj hry pravděpodobně ještě ani nezačal, proto vám nemůžeme přinést více informací.

Optimističtí fanoušci mohou doufat v Dead Island 2, o kterém mluvil v roce 2019 generální ředitel Koch Media Klemens Kundratitz. Ten říkal, že se na vývoji stále pracuje, stejně tak jako na novém dílu ze série Saints Row. Osobně doufám, že se dočkáme oznámení nového dílu ze série Metro, na kterém vývojáři 4A Games pracují, oficiálně to potvrdili už 25. listopadu 2020 na svých stránkách.

Zdroj: metrothegame

Živý přenos na E3 společnosti Koch Media má začít 11. června ve 12:00 PT / 15:00 ET. Série online akcí Summer Game Fest však začíná již 10. června a bude zahrnovat také přehlídky od společností Ubisoft, Microsoft, Bethesda, Steam a Electronic Arts.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.