Dead by Daylight Resident Evil PROJECT W náhled

Nové postavy z Resident Evil v Dead by Daylight

1. 9. 2022
Zdroj náhledu: Behaviour Interactive Inc.

Dead by Daylight pokračuje ve spolupráci s herní sérii Resident Evil. Kooperace těchto hororových gigantů přináší nové rozšíření s názvem Resident Evil: Project W Chapter. DLC vám hru zvětší dokonce až o tři nové postavy.

První z nich je zabiják Albert Wesker, který dokáže rychle skákat a zároveň vás nakazí virem. Z nakažení se dá vyléčit použitím speciálního spreje, který funguje podobně jako u Nemesise. Druhá a třetí postava jsou přeživší Ada Wong a Rebecca Chambers. Přidání tří postav v jednom balíku je v Dead by Daylight celkem nezvyklé, naopak standardem jsou nové a poměrně zajímavé perky. Příkladem je Albertův Awakened Awareness, perk, který umožní vrahovi nesoucímu přeživšího vidět auru ostatních přeživších v jeho rádiu. Perk Low Profile slečny Wongové, který jí pro změnu umožňuje jako poslednímu žijícímu přeživšímu zamaskovat landmarky a znesnadnit její vystopování, je mnohem náročnější. Samozřejmě nesmí chybět ani pár nových skinů a nejzajímavější z nich je asi na Legiona. Poslední úprava proběhla také na mapě Racoon City, která je v podstatě stará mapa rozdělená na dvě křídla s přidanými prvky. Mrknětě taky na naši recenzi Dead by Daylight.

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.