Steam Deck - náhledovka

Na konzoli Steam Deck jde momentálně hrát přibližně pět tisíc her

31. 8. 2022
Zdroj náhledu: Valve

Množství her na přenosnou konzoli Steam Deck neustále roste, přičemž k dnešnímu dni překonala konzole další zajímavý milník. Počet podporovaných her totiž přesáhl magickou hranici pět tisíc.

Zdroj: Valve

Konkrétně je k dnešnímu dni k dispozici 2 134 tzv. ověřených her a 2 871 hratelných her, což znamená, že na konzoli Steam Deck od Valve je momentálně k dispozici přibližně 5 005 her, a jejich počet neustále roste. Ačkoliv je tento milník bezpochyby fantastický, má před sebou Valve ještě dlouhou cestu, pokud by chtěla v budoucnu podporovat úplně všechny hry na Steamu. Těch je momentálně kolem sta tisíc, takže bude zajímavé vidět, zda si někdy budeme moci na konzoli Steam Deck zahrát úplně všechno.

Mezi nejnovějšími podporovanými kousky najdeme například Marvel's Spider-Man Remastered nebo Apex Legends. A co vy, už také máte svoji kapesní konzoli Steam Deck?

Tagy:

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.