Saints Row - vznášení

Nové záběry ze hry Saints Row se zaměřují na hratelnost

18. 5. 2022
Zdroj náhledu: Volition

Restart série Saints Row se nezadržitelně blíží, a proto není divu, že s přibližujícím se datem vydání nám studio přináší další informace o jejich nové hře. Tentokrát se podíváme na samotnou hratelnost.

Zdroj: Volition

Vývojářské studio Volition totiž umožnilo vybraným světovým redakcím a novinářům nahlédnout více pod pokličku a prostřednictvím uzavřeného streamu zhlédnout prezentaci samotné hratelnosti. Ačkoliv šlo o uzavřený stream, několik ukázek se i přesto dostalo na internet. Na ně se můžete podívat níže.

Z ukázek je patrné, že nový Saints Row se skutečně blíže vrátí ke kořenům série a možná tak bude více konkurovat městské akci GTA od Rockstaru. Stream byl zaměřen na vše možné, od úpravy vozidel a postavy přes střelbu plnou výbuchů až po policejní honičku. Dostalo se také na demonstraci plachtění nad městem pomocí wingsuitu. Tato možnost mi neskutečně vyrazila dech a už se nemůžu dočkat, až si vznášení vyzkouším na vlastní kůži. Střelba z ukázek také nepůsobí úplně špatně, i když několik vylepšení by v tomto ohledu mohl Saints Row do vydání ještě udělat. Co se mi ovšem trochu nelíbilo, je jízdní model, který na mě působil v některých ohledech až přehnaně arkádově. Uvidíme, kam se Saints Row do svého vydání dále posune. Z ukázek však mám celkově pozitivní dojem a už se na oficiální vydání neskutečně těším.
Saints Row vychází 23. srpna 2022 pro PC (Epic Games Store), Playstation 4/5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.