Kerbal Space Program 2 - náhledovka

Kerbal Space Program 2 byl opět odložen

18. 5. 2022
Zdroj náhledu: Intercept Games

Vývojářské studio Intercept Games oznámilo pro všechny fanoušky vesmírných letů nemilou zprávu. Jejich pokračování vesmírného dobrodružství Kerbal Space Program 2 se dočkalo dalšího odkladu.

Nové datum vydání hry je naplánováno na začátek roku 2023 na PC, později by titul měl vyjít rovněž na konzole Playstation 4/5, Xbox One a Xbox Series X/S. Největší problém však vidíme v tom, že datum stále nebylo nijak konkretizováno, takže nastává otázka, zda je tento termín finální, či nikoliv.

Hra to nemá s vývojem vůbec jednoduché. Od roku 2019, co bylo pokračování oznámeno, trápí samotný vývoj několik problémů, které zapříčinily, nebo alespoň dopomohly už k několikátému odkladu. Původní datum vydání bylo přitom naplánováno už na konec roku rok 2020, jenž bylo posléze odloženo na podzim roku 2021 a následně až na rok 2022. Vývojáři z Intercept Games se však fanoušky snaží uklidnit. Za nynější odklad prý může jen vysoká ambice udělat titul co nejvíce kvalitním.

„Vytváříme hru s ohromnou technologickou složitostí a tento čas navíc budeme věnovat tomu, abychom zajistili co nejvyšší kvalitu, jakou si Kerbal Space Program 2 zaslouží,“ říká kreativní ředitel Nate Simpson. „Soustředíme se také na to, abychom zajistili, že titul bude dobře fungovat na různém hardwaru a přitom bude mít úžasnou grafiku a bohatý obsah,“ dodal.

A co myslíte vy, bude začátek roku 2023 pro Kerbal Space Program 2 konečně ten finální?

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.