Nový Assassin’s Creed se nebude odehrávat v Aztécké říši

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Mnoho hráčů v poslední době upírá svůj zrak na budoucnost série Assassin’s Creed. Momentální úniky naznačují, že je ve vývoji více titulů, ale zároveň se zdá, že Ubisoft pohřbívá minulosti Assassin’s Creed tím, že odstraňuje online služby některých starších her této série. Přesto bude Assassin’s Creed pokračovat, a protože se na začátku roku objevily upoutávky na novou, menší hru, fanoušci se snaží získat o chystané hře co nejvíce informací.

Spekulace vedly mnohé k domněnce, že další hrou v sérii bude Assassin’s Creed Rift, menší hra zaměřená na Basima, postavu, která se objevila v Assassin’s Creed Valhalla. Nový díl by se údajně měl odehrávat v Bagdádu a měl by obsahovat menší mapu, než byly ty v posledních hrách a také mnohem komornější příběh. Včera však jistý leaker prohlásil, že všechny tyto informace jsou nesprávné, a že se příští díl Assassin’s Creed bude odehrávat v Aztécké říši.

Ačkoli tato fáma vyvolala mezi fanoušky Assassin’s Creed, kteří si již nějakou dobu přáli vidět ve hrách Aztéckou říši, velký rozruch, Jason Schreier, reportér agentury Bloomberg, toto tvrzení na Redditu vyvrátil. Rozhodně uvádí, že další chystanou hrou pro sérii Assassin’s Creed bude Rift, který se údajně odehrává v Bagdádu, jak bylo uvedeno. To potvrzuje přední teorie, ke kterým se fanoušci většinou hlásí, i když by bylo zajímavé vidět aztéckou hru Assassin’s Creed.

Schreier také naznačil, že aztécký titul ještě nějakou dobu nepřijde, protože uvedl, že Assassin’s Creed Infinity nebude obsahovat starověkou říši jako jedno z prostředí. Infinity bude údajně obsahovat několik historických epoch, do kterých budou mít hráči přístup najednou, a mohlo by se jednat o dosud nejambicióznější příspěvek do série.

Schreierovy komentáře sice naznačují, že se Assassin’s Creed v dohledné době do Aztécké říše nevydá, není však vyloučeno, že Ubisoft své fanoušky překvapí. Doufejme, že na akci, kterou Ubisoft pro tuto sérii naplánoval na září, se objeví alespoň náznak oficiálních informací o budoucnosti Assassin’s Creed. Pak budou hráči s jistotou vědět, v jakém historickém prostředí se budou skrývat.

Zdroj: gamerant

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn