Half-Life Alyx

Nový mod Half-Life: Alyx Levitation nabídne 4–5 hodinovou kampaň

4. 4. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Od té doby, co hráči dostali do rukou nástroje na úpravu velmi populární VR hry Half-Life Alyx, se s novými projekty roztrhl pytel. Dostali jsme například adaptaci známé hry BioShock, světelný meč, multiplayer a mnoho dalšího. Nyní nám byl oznámen nový mod: Levitation. Trailer nám přinesl zpátky G-Mana a Russella.

V novém modu se opět vtělíme do kůže Alyx, která půjde po stopách rebelů jménem Maya a Barry. Ti byli zaskočeni poté, co objevili levitující budovu v sektoru X Combine. Levitation je prací animátora Coreyho Ladda a Shawna Snellinga. Samotný trailer vypadá velmi slibně, novou kampaň budeme moct najít ve workshopu.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.