Skyrim Logo

Nový Skyrim Anniversary Edition

20. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Od vydání hry The Elder Scrolls V: Skyrim uplynulo už téměř deset úžasných let a společnost Bethesda Softworks vydává 11. listopadu výroční edici Skyrim Anniversary Edition, což je skutečné desetileté výročí hry.

Výroční edice Skyrimu bude obsahovat speciální vydání hry, remasterovanou verzi s texturami ve vysokém rozlišení, vylepšené vizuální efekty, rozšíření Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn a více než 500 dílů obsahu Creation Club: nové úkoly, dungeony, bossy, zbraně, kouzla a další.

Zdroj: Bethesda

Pokud již vlastníte původní Skyrim Special Edition, o nic nepřijdete, protože nová výroční edice bude k dispozici také jako aktualizace. Ve stejný den vyjde také bezplatná aktualizace pro next-gen, i když zatím není jasné, zda se dostane i na PC. Bethesda také do hry přidává pořádnou novinku, na kterou jsme jistě všichni netrpělivě čekali. Je to mechanika, která zcela změní pravidla a příběh hry – dělám si legraci. Novinkou, kterou do hry přidali, je rybaření. 

„Je to něco, co jsem ve Skyrimu vždycky chtěl,“ řekl generální ředitel Ashley Cheng. „Už se nemusíte potápět do vody a slepě klikat. Nyní můžete vzít do ruky prut a plnit i rybářské úkoly. Je to skvělý doplněk ke hře, který bude pro všechny zdarma a opravdu přispívá k většímu ponoření do hry.“

Výroční edice Skyrimu je v nabídce obchodu Bethesda Store, ale v současné době není uvedena žádná cena. Další informace o nové edici a dalších oslavách výročí Skyrimu najdete na webu skyrim10.com.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.