Streamer se stal postavou z The Sims

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Včera na platformě Twitch vysílal streamer Jerma985 zajímavý obsah, který nesl název „Jeremyho Dollhouse”. Jerma k tomuto streamu směřoval už nějakou dobu a nazval jej „největším projektem“, na kterém kdy pracoval. Streamer zde celou dobu napodoboval hru The Sims, avšak v reálném životě. On totiž neovládal hru za počítačem, jak je zvykem, ale on sám se stal postavou ze hry The Sims, kterou ovládali diváci.
Vše se odehrávalo na setu, který připomínal staré sitcomy z roku 2000 a opravdu všechno dění ovládali diváci. Začalo to vybíráním oblečení, kde pozadí bylo tvořeno ze hry The Sims. Jerma při předvádění svého outfitu a doplňků také nezapomněl na různé pohyby, které jsou pro postavy ze hry The Sims naprosto typické.
Na streamu také nechyběly ukazatelé hladu, energie, hygieny, zábavy a potřeby na toaletu. Ukazatelé pomalu ale jistě u každé potřeby klesaly a bylo jen na divácích, zda umožní Jermovi sprchu, oběd či spánek. Pokud mu například neumožnili spánek, streamer sebou švihnul na zem třeba v kuchyni nebo koupelně, jak je u postav v The Sims zvykem.
Diváci také rozhodovali, co mu do jeho skromného příbytku pořídí. Na konci streamu měl Jerma stoličku k toaletě, matraci, stroj na popcorn a postel venku před svým domem. Tato postel také blokovala jeho přední dveře, a tak když se chtěl streamer dostat ven, musel vylézt oknem.
Stream trval téměř tři hodiny a musím vám říci, byla to zajímavá podívaná. Jerma odvedl skvělou práci a věřím, že rozesmál nesčetně lidí. Další stream, který bude podobný tomuto, proběhne 20. srpna.
Zdroj: pcgamer.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn