Temple Of Snek – kill them all

Temple Of Snek je legendární Had ve 3D

20. 8. 2021
Zdroj náhledu: Aetheric Games

Kdo nikdy nehrál legendární hru jménem Had, přišel o mnoho zábavy. Tento koncept videohry se prvně objevil v arkádové hře Blockade už v roce 1976 a od té doby vznikly stovky variací. Mnozí si Hada pamatují jako jednu z prvních mobilních her na svých starých Nokiích ke konci dvacátého století, nad kterou jsme strávili několik desítek či stovek minut ve snaze svého nenasytného predátora co nejvíce zvětšit.

Zdroj: Aetheric Games

Včerejším dnem se na Steamu objevil nový titul Temple Of Snek, který celý koncept Hada vnesl do prostředí starobylého chrámu. Stanete se jeho ochránci před vlezlými domorodci a nevítanými návštěvníky. Ochraňte poklady ukrývajících se v samotném srdci stavby, požírejte dobrodruhy a nabírejte na úctyhodných rozměrech. Všemožné nástrahy se však nacházejí po celém komplexu a stejně, jako zvídaví domorodci se do nich můžete chytit i vy. Temple Of Snek je logická videohra, u které si nejen budete muset hlídat to, abyste se nehryzli do vlastního ocasu, ale také se musíte vyhýbat obrannému systému a pastím.

Hra vyšla prozatím v předběžném přístupu pod vydavatelstvím Pixeljam a vývojáři slibují postupně přidat vytvoření unikátního designu hada (zatím není dostupné), vytváření vlastních levelů, NPC a další části příběhu spolu s novými puzzly a mechanikami.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.