Temple Of Snek je legendární Had ve 3D

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Aetheric Games

Kdo nikdy nehrál legendární hru jménem Had, přišel o mnoho zábavy. Tento koncept videohry se prvně objevil v arkádové hře Blockade už v roce 1976 a od té doby vznikly stovky variací. Mnozí si Hada pamatují jako jednu z prvních mobilních her na svých starých Nokiích ke konci dvacátého století, nad kterou jsme strávili několik desítek či stovek minut ve snaze svého nenasytného predátora co nejvíce zvětšit.

Včerejším dnem se na Steamu objevil nový titul Temple Of Snek, který celý koncept Hada vnesl do prostředí starobylého chrámu. Stanete se jeho ochránci před vlezlými domorodci a nevítanými návštěvníky. Ochraňte poklady ukrývajících se v samotném srdci stavby, požírejte dobrodruhy a nabírejte na úctyhodných rozměrech. Všemožné nástrahy se však nacházejí po celém komplexu a stejně, jako zvídaví domorodci se do nich můžete chytit i vy. Temple Of Snek je logická videohra, u které si nejen budete muset hlídat to, abyste se nehryzli do vlastního ocasu, ale také se musíte vyhýbat obrannému systému a pastím.

Zdroj: Aetheric Games

Hra vyšla prozatím v předběžném přístupu a vývojáři slibují postupně přidat vytvoření unikátního designu hada (zatím není dostupné), vytváření vlastních levelů, NPC a další části příběhu spolu s novými puzzly a mechanikami.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn