Nový trailer na pokračování VR survivalu The Walking Dead: Saints & Sinners ukazuje samopaly i motorovou pilu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Skydance Interactive
The Walking Dead: Saints & Sinners od vývojářů ze Skydance Interactive patří k nejopěvovanějším titulům pro virtuální realitu. Skvělé přijetí si vysloužil zejména díky dlouhé kampani, napínavé atmosféře a zvláště propracovanému systému soubojů založeném na využití simulace fyziky. Jeho chystané pokračování s podtitulem Chapter 2: Retribution se nyní dočkalo nového traileru, který ukazuje podobu hry na PSVR.
Příběhem i herními mechanikami má pokračování úzce navazovat na původní hru, nicméně si zároveň klade ambice přijít s novinkami, které nebudou pouze kosmetického rázu, ale inovují i samotný způsob hraní. Přímo v traileru tak například vidíme v akci krátké samopaly, dvojhlavňovou brokovnici a motorovou pilu.
V Saints & Sinners ovšem nezřídka bylo a nadále bude nutné na sebe hordy nemrtvých nepřátel příliš neupozorňovat, čemuž mají dopomáhat do výzbroje nově zařazené tlumiče. Důraz na stealth postup bude kladen zejména v nočních misích, které jsou další novinkou, s níž Chapter 2: Retribution přichází.

The Walking Dead: Saints & Sinners má vyjít v závěru tohoto roku pro první generaci PlayStation VR a na PC, kde má potvrzenou podporu headsetů společnosti Meta. Verze pro připravované PlayStation VR2 má dorazit příští rok.

Novinku pro Gaming Professors napsal Miroslav Libicher.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn