The Walking Dead Saints & Sinners - náhledovka

Nový trailer na pokračování VR survivalu The Walking Dead: Saints & Sinners ukazuje samopaly i motorovou pilu

6. 6. 2022
Zdroj náhledu: Skydance Interactive

The Walking Dead: Saints & Sinners od vývojářů ze Skydance Interactive patří k nejopěvovanějším titulům pro virtuální realitu. Skvělé přijetí si vysloužil zejména díky dlouhé kampani, napínavé atmosféře a zvláště propracovanému systému soubojů založeném na využití simulace fyziky. Jeho chystané pokračování s podtitulem Chapter 2: Retribution se nyní dočkalo nového traileru, který ukazuje podobu hry na PSVR.

Příběhem i herními mechanikami má pokračování úzce navazovat na původní hru, nicméně si zároveň klade ambice přijít s novinkami, které nebudou pouze kosmetického rázu, ale inovují i samotný způsob hraní. Přímo v traileru tak například vidíme v akci krátké samopaly, dvojhlavňovou brokovnici a motorovou pilu.

V Saints & Sinners ovšem nezřídka bylo a nadále bude nutné na sebe hordy nemrtvých nepřátel příliš neupozorňovat, čemuž mají dopomáhat do výzbroje nově zařazené tlumiče. Důraz na stealth postup bude kladen zejména v nočních misích, které jsou další novinkou, s níž Chapter 2: Retribution přichází.

The Walking Dead: Saints & Sinners má vyjít v závěru tohoto roku pro první generaci PlayStation VR a na PC, kde má potvrzenou podporu headsetů společnosti Meta. Verze pro připravované PlayStation VR2 má dorazit příští rok.

Miroslav Libicher

S videohrami má zkušenosti už více než čtvrt století. Začínal u klasik pro DOS a arkádových automatů na poutích. Ačkoli se dlouho vyhýbal konzolím, preferuje spíše akčnější druhy her a příliš si nerozumí s multiplayerovými a kompetitivními tituly. Zajímá ho herní historie v různých světových regionech. Na hry přitom nahlíží především jako na kulturní artefakty, jejichž hlavním cílem je poskytovat hráčům nové zkušenosti a vyvolávat emoce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.