Spider Man - náhledovka

Marvel’s Spider Man od studia Insomniac Games přichází na PC

4. 6. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Konečně jsme se dočkali. Pro někoho možná dosud nereálná věc se nyní stala skutečností. Původní exkluzivity z Playstationu Marvel’s Spider-Man: Remastered a Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, od vývojářského studia Insomniac Games, se ještě letos podívají na počítače.

Příchod těchto her na platformu PC byl potvrzen v rámci akce State of Play. Po Horizon: Zero Dawn, Days Gone a God of War je to tedy další exkluzivita od Playstationu, jež se rázem změní v multiplatformní titul. Spider-Man vyšel v roce 2018 pro Playstation 4 a o dva roky později jsme se dočkali jeho vylepšené verze Marvel’s Spider-Man: Remastered pro Playstation 5. Právě vylepšená verze dorazí s čekou lokalizací také na PC, a to konkrétně 12. srpna letošního roku. K dispozici bude jak na Steamu, tak i Epic Games Storu.

Později v letošním roce vyjde i druhá hra, Spider-Man: Miles Morales, která se očekává na podzim. Konkrétnější datum vydání však upřesněno nebylo. Tak co, jste rádi, že se další exkluzivita z Playstationu podívá na počítače? My rozhodně ano.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.