Marvel’s Spider Man od studia Insomniac Games přichází na PC

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Konečně jsme se dočkali. Pro někoho možná dosud nereálná věc se nyní stala skutečností. Původní exkluzivity z Playstationu Marvel’s Spider-Man: Remastered a Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, od vývojářského studia Insomniac Games, se ještě letos podívají na počítače.
Příchod těchto her na platformu PC byl potvrzen v rámci akce State of Play. Po Horizon: Zero Dawn, Days Gone a God of War je to tedy další exkluzivita od Playstationu, jež se rázem změní v multiplatformní titul. Marvel’s Spider-Man vyšel v roce 2018 pro Playstation 4 a o dva roky později jsme se dočkali jeho vylepšené verze Marvel’s Spider-Man: Remastered pro Playstation 5. Právě vylepšená verze dorazí s čekou lokalizací také na PC, a to konkrétně 12. srpna letošního roku. K dispozici bude jak na Steamu, tak i Epic Games Storu.

Později v letošním roce vyjde i druhá hra, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, která se očekává na podzim. Konkrétnější datum vydání však upřesněno nebylo. Tak co, jste rádi, že se další exkluzivita z Playstationu podívá na počítače? My rozhodně ano.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn