Generation Zero náhled

Nový update do hry Generation Zero

9. 2. 2022
Zdroj náhledu: Systemic Reaction

Blíží se již třetí narozeniny survivalové hry Generation Zero s otevřeným světem a my se můžeme radovat z dalšího bezplatného updatu, který vyšel včera, tedy 8. února. Update nese název „Landfall Update“ a představuje nám dva nové a nebezpečné sovětské stroje. Tyto stroje však budou útočit jak na vás, tak i na jednotky FNIX. Ten menší ze dvou strojů se jmenuje Lynx a je lehce podobný BB-8. Je navržen tak, aby mohl procházet téměř jakýkoliv terénem, a zblízka je trochu děsivý. Druhý stroj je větší, nese název Wolf a existují ho tři druhy. Každý z nich je ale velice nebezpečný, takže nezapomeňte mít oči na stopkách.

Dále update také přinesl nějaké novinky do oblastí „Southern Forest“ a „Marshlands“. Kromě vizuální změny zde najdete také nové předměty.

Pokud ještě nemáte Generation Zero ve své herní knihovně, teď je ten správný čas si jej koupit. Na Steamu je momentálně zlevněn z 24,99 eur na 9,99 eur. Sleva bude končit 15. února.

Zdroj: pcgamesn.com

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.