ETS2 Heart of Russia - nápis v azbuce

První ukázka gameplaye z rozšíření Heart of Russia pro ETS2

8. 2. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

Oficiální vydání dalšího rozšíření pro český kamionový simulátor Euro Truck Simulator 2 (ETS2) se nezadržitelně blíží. Vývojářské studio SCS Software dnes nadílku nových záběrů doplnilo o první herní ukázku, která nás zavede z města Vyazma do města Kaluga.

Stále je ovšem třeba myslet na to, že se rozšíření Heart of Russia pro ETS2 nachází ve fázi vývoje a některé aspekty mohou ve výsledku vypadat jinak, než jsou nyní zobrazeny v přibližně dvacetiminutové ukázce. Záběry z nového rozšíření nicméně vypadají skutečně skvěle a již teď se nemůžeme dočkat, až si DLC Heart of Russia budeme moci zahrát. A co vy?

Oficiální datum vydání je ale bohužel stále neznámé. Pokud jste tak dosud neučinili, můžete si alespoň Euro Truck Simulator 2: Heart of Russia prozatím přidat do svého seznamu přání.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.