Dead by Daylight - Téměř otevřená brána

Nový vrah přicházející z mlhy Dead by Daylight

25. 11. 2022
 

„Začíná věk nekonečné mlhy a těch, kteří v ní byli ukováni…“

…čerstvé kování do hry Dead by Daylight přináší novou kapitolu a s ní i nově příchozí DLC s názvem Forged In Fog. V nejnovější kapitole se objevuje nový zabiják Rytíř a s ním i další přeživší, Vittorio Toscano. Já se ale radši vrátím k anglickému názvu zabijáka The Knight. Vedle něj se objevily i další zajímavé postavy, které reprezentují Knightovu nadpřirozenou středověkou SBSku. Před ním utíká Vittorio Toscano, cestovatel ze ztraceného věku. Cena nového DLC na Steamu příjemně překvapila a pohybuje se na úrovni 6,99 €. Nové rozšíření Forged in Fog obsahuje:

Nového zabijáka: The Knight
Nového přeživšího: Vittorio Toscano
A nějaký ten skinový kabát navíc: Handsome Riding Jacket

K tomu všemu vývojáři Dead by Daylight tradičně připravili oficiální trailer nových postáv, na který se můžete podívat zde:

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.