Witcher Celebration

Zaklínač 3: Divoký Hon bude mít Next Gen update už v posledním čtvrtletí letošního roku

19. 5. 2022
Zdroj náhledu: Igdb.com

Tak se konečně dočkají i fanoušci Zaklínače 3: Divokého Honu. K příležitosti 7. výročí od vydání této legendární hry se na twitterovém účtu The Witcher objevila tato fascinující zpráva: „Pojďme si udělat 7. výročí ještě lepší, můžeme? S potěšením vám oznamujeme, že Next-Gen verze Zaklínače 3: Divoký Hon je plánována na Q4 2022. Uvidíme se na stezce, zaklínači!“

Tato informace vyšla na povrch měsíc poté, co se celý projekt next-gen vrátil zpátky k tvůrcům z CD Projekt Red. Doufejme, že na něm studio pracuje lépe než na Cyberpunku. Původně měl next-gen vyjít totiž už na konci roku 2021, byl ale posunut, a poté ještě jednou, na dobu neurčitou. Nyní už víme, že doba neurčitá by měla skončit v poslední části letošního roku. Next-gen se týká především konzolí PlayStation 5, Xbox Series X a samozřejmě počítačů. A co vy, jak se těšíte na Geralta a spol. v nejnovějším podání?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.