Mortal Kombat 1 – boj

Oblíbený Kombat Kast se příští týden vrací

5. 8. 2023
Zdroj náhledu: Acclaim Entertainment

Populární událost Kombat Kast společnosti NetherRealm se příští týden oficiálně vrátí na scénu před vydáním očekávané bojovky Mortal Kombat 1. Někteří zápasníci ze soupisky pro Mortal Kombat 1 ještě nebyli oznámeni, proto se očekává, že se na online přehlídce objeví několik velmi žádaných bijců. Pořad Kombat Kast společnosti NetherRealm, který debutoval před vydáním hry Mortal Kombat X v roce 2015, se stal oblíbeným zdrojem informací pro zaryté fanoušky série. Každá epizoda pořadu Kombat Kast se totiž zaměřovala na konkrétního bojovníka a poskytovala uživatelům přehled o jeho pohybech: od základních útoků až po krásné fatality.

Podle čerstvých informací z oficiálního účtu Mortal Kombat 1 na Xku (dříve Twitter) se Kombat Kast vrátí příští týden před víkendovým mistrovstvím v bojových hrách Evo 2023. Oživení oblíbeného online pořadu, stejně jako příslib dalších informací o dosud neoznámených bojovnících, je pro fanoušky série nepochybně vzrušující zprávou. Vzhledem k tomu, že nejnovější iterace dlouholeté bojové série se má dostavit do vašich knihoven pro Steam/PS5 už 19. září, objevuje se mnoho spekulací ohledně toho, kdo bude další odhalenou postavou pro Mortal Kombat 1. Dlouholetí příznivci doufají, že se setkají se známými tvářemi z předchozích her.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.