Gas Station Simulator náhled

Odhalení roadmapy Gas Station Simulator a DLC

30. 3. 2022
Zdroj náhledu: DRAGO entertainment

Prakticky na vše pod sluncem existuje simulátor, včetně řízení autobusů a létání letadlem. Gas Station Simulator je přesně to, co stojí na obalu: hra, která se zabývá simulací provozu čerpací stanice. I když Gas Station Simulator je už nějaký ten pátek venku, jeho obliba neklesá, spíše naopak. Hra si drží stabilní uživatelské hodnocení krásných 85 % na platformě Steam.

Zdroj: DRAGO entertainment

Gas Station Simulator roadmapa plná překvapení

Vývojáři odhalili roadmapu a zároveň byl oficiálně představen první rozšiřitelný obsah, tedy DLC „Can Touch This“.

Gas Station Simulator, jak už název napovídá, dává hráčům na starost provoz vlastní čerpací stanice uprostřed ničeho a je jednou z her, které se účastní právě probíhající akce a výprodeje Steam Simfest. Zatím jsme se dočkali bezplatné aktualizace, která přidala do hry myčku. Brzy budete moci změnit kosmetický vzhled své čerpací stanice díky novému prémiovému DLC.

Po aktualizaci, která přidala do hry myčku aut, se v roadmapě hry Gas Station Simulator objevila dvě DLC, která se objeví v roce 2022 – první z těchto nových DLC dorazí už za něco málo přes měsíc.

Pro začátek 11. května 2022 se objeví DLC „Can Touch This“. Toto prémiové DLC vám umožní pomocí kladiva ještě více zrenovovat vaši čerpací stanici, nastříkat na stěny nástěnné malby nebo umístit do dílny a skladu nový nábytek.

Ještě letos dorazí další nové prémiové DLC. Jmenuje se „Shady Deals“ a zavede hráče na „nové dobrodružství na Route 66“, i když zatím není k dispozici mnoho podrobností. Konzolové verze hry se v určitém okamžiku dočkají také PlayStation, Xbox a Nintendo Switch.

Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: Techraptor.net

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.