Saints Row - náhledový obrázek

Vývojáři nového Saints Row upřednostňují opravy před dalším obsahem

13. 10. 2022
 

První z těch opravdu masivních aktualizací dorazí do hry Saints Row koncem listopadu a opraví více než 200 chyb.

Saints Row - bugina

Restart série Saints Row nebyl hráči a kritiky zrovna přijat s otevřenou náručí, což zavinilo nejen obrovské množství chyb, které jsme ve hře i po několika odkladech našli, ale také několik dalších nedostatků, jako jsou stále se opakující úkoly, špatná fyzika vozidel či slabá umělá inteligence. Od nás z redakce si nový Saints Row odnesl šest bodů z deseti, což na restart série není příliš úctyhodná známka, a i když jsme nebyli ze hry úplně zklamáni, nemůžeme říci, že by nás jeho zpracování nějakým způsobem uchvátilo. Pro více informací se můžete podívat na naši recenzi.

Vývojáři z Volition se však rozhodli s problémy rázně zatočit, a to dokonce tak, že upřednostní opravné aktualizace před rozšiřováním obsahu. První velká aktualizace vyjde koncem listopadu a přinese vylepšení v oblasti stability nebo kooperace.

„Právě teď je naší větší prioritou vylepšování samotné hry než vydávání nových funkcí a obsahu. V souladu s tím přineseme naši první velkou aktualizaci koncem listopadu,“ řekl Volition. „Máme v plánu podporovat Saints Row dlouhodobě. Rok 2023 bude pro vlastníky Saints Row nesmírně vzrušující a nabídne velké množství obsahu, včetně zcela nového příběhu, nebo jeho různé bezplatné aktualizace,“ zdůraznil.

V tomto roce vyjde pouze kosmetický balíček Front to Back, který bude dostupný pro všechny zdarma, a možná některé další drobnosti určené majitelům Expansion Passu. To hlavní by do Saints Row mělo přijít až příští rok.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.