Vývojáři nového Saints Row upřednostňují opravy před dalším obsahem

Sdílet
Sdílet
Sdílet

První z těch opravdu masivních aktualizací dorazí do hry Saints Row koncem listopadu a opraví více než 200 chyb.

Saints Row - bugina

Restart série Saints Row nebyl hráči a kritiky zrovna přijat s otevřenou náručí, což zavinilo nejen obrovské množství chyb, které jsme ve hře i po několika odkladech našli, ale také několik dalších nedostatků, jako jsou stále se opakující úkoly, špatná fyzika vozidel či slabá umělá inteligence. Od nás z redakce si nový Saints Row odnesl šest bodů z deseti, což na restart série není příliš úctyhodná známka, a i když jsme nebyli ze hry úplně zklamáni, nemůžeme říci, že by nás jeho zpracování nějakým způsobem uchvátilo. Pro více informací se můžete podívat na naši recenzi.

Vývojáři z Volition se však rozhodli s problémy rázně zatočit, a to dokonce tak, že upřednostní opravné aktualizace před rozšiřováním obsahu. První velká aktualizace vyjde koncem listopadu a přinese vylepšení v oblasti stability nebo kooperace.

„Právě teď je naší větší prioritou vylepšování samotné hry než vydávání nových funkcí a obsahu. V souladu s tím přineseme naši první velkou aktualizaci koncem listopadu,“ řekl Volition. „Máme v plánu podporovat Saints Row dlouhodobě. Rok 2023 bude pro vlastníky Saints Row nesmírně vzrušující a nabídne velké množství obsahu, včetně zcela nového příběhu, nebo jeho různé bezplatné aktualizace,“ zdůraznil.

V tomto roce vyjde pouze kosmetický balíček Front to Back, který bude dostupný pro všechny zdarma, a možná některé další drobnosti určené majitelům Expansion Passu. To hlavní by do Saints Row mělo přijít až příští rok.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn