Overwatch 2 konečně přijde v uzavřené betě

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Activision Blizzard

Již příští měsíc si hráči budou moci vyzkoušet betaverzi multiplayerové online střílečky Overwatch 2. Oznámil to oficiálně Activision Blizzard prostřednictvím svých informačních kanálů.

Hráči konečně okusí další fázi Overwatch

Blizzard rovněž oznámil, že již dnes začíná uzavřený alfatest, určený pro jeho vlastní zaměstnance a profesionální hráče Overwatch ligy, jakož i některé další skupiny. Zajímavější je však právě chystaný betatest, který se bude konat na konci dubna a do nějž je možné se zaregistrovat na stránkách https://playoverwatch.com/en-gb/beta/ (novináři nicméně hlásí, že zatím tlačítko „opt-in“ nefunguje.)

Jsou známy podrobnosti k tomu, co můžeme od bety očekávat a jakým směrem se obecně vývoj Overwatch 2 bude ubírat. Co se týče druhého zmíněného, budou se dle svých slov vývojáři soustředit nejprve na PvP režim, zatímco PvE přijde až později. Taktéž v betaverzi si budeme moci vyzkoušet zatím jen PvP. Novinky zahrnují následující:

– Režim 5v5

– Nová hrdinka Sojourn

– 4 nové mapy (pro různé módy): Circuit Royal, Midtown, New Queen Street, Colosseo

– Nový mód: Push

– Přepracování hrdinů Orisa, Doomfist, Bastion a Sombra

– Nový systém označování cílů (ping)

Overwatch 2 beta seznam novinek

Zdroj:  Activision Blizzard

Hrdinka Sojourn je jedním z velkých lákadel, protože se jedná o první černošku ve hře.

Betatest Overwatch 2 proběhne na platformě PC a vývojáři také potvrdili další betatest později v roce. Sledujte stránky Gaming Professors pro další novinky, jakmile budou zveřejněny.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn