Overwatch 2 beta

Overwatch 2 konečně přijde v uzavřené betě

10. 3. 2022
Zdroj náhledu: Activision Blizzard

Již příští měsíc si hráči budou moci vyzkoušet betaverzi multiplayerové online střílečky Overwatch 2. Oznámil to oficiálně Activision Blizzard prostřednictvím svých informačních kanálů.

Hráči konečně okusí další fázi Overwatch

Blizzard rovněž oznámil, že již dnes začíná uzavřený alfatest, určený pro jeho vlastní zaměstnance a profesionální hráče Overwatch ligy, jakož i některé další skupiny. Zajímavější je však právě chystaný betatest, který se bude konat na konci dubna a do nějž je možné se zaregistrovat na stránkách (novináři nicméně hlásí, že zatím tlačítko „opt-in“ nefunguje.)

Jsou známy podrobnosti k tomu, co můžeme od bety očekávat a jakým směrem se obecně vývoj Overwatch 2 bude ubírat. Co se týče druhého zmíněného, budou se dle svých slov vývojáři soustředit nejprve na PvP režim, zatímco PvE přijde až později. Taktéž v betaverzi si budeme moci vyzkoušet zatím jen PvP. Novinky zahrnují následující:

- Režim 5v5

- Nová hrdinka Sojourn

- 4 nové mapy (pro různé módy): Circuit Royal, Midtown, New Queen Street, Colosseo

- Nový mód: Push

- Přepracování hrdinů Orisa, Doomfist, Bastion a Sombra

- Nový systém označování cílů (ping)

Zdroj:  Activision Blizzard

Hrdinka Sojourn je jedním z velkých lákadel, protože se jedná o první černošku ve hře.

Betatest Overwatch 2 proběhne na platformě PC a vývojáři také potvrdili další betatest později v roce. Sledujte stránky Gaming Professors pro další novinky z esportu, jakmile budou zveřejněny.

Zdeněk Samec

Zdeněk rád hrál hry už od dětství. Na gymnáziu spolu se spolužáky vytvářel vlastní hry v GameMakeru. Po menší přestávce se ke hraní vrátil a teď je to jeho hlavní koníček. Jeho vášní jsou hlavně AAA hry s propracovanou grafikou. Rád se vrací i ke starším hrám. Za nejlepší hru všech dob považuje sérii Half-Life, má slabost i pro hry od Blizzardu. V GP by rád pokrýval hardwarovou sekci a přispíval recenzemi a úvahami. Jeho zájmem je i zvláště západní filosofie, klasická řečtina a latina, které studoval na Filozofické fakultě UK.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.